5 SIMPLE TECHNIQUES FOR NEWS

5 Simple Techniques For news

5 Simple Techniques For news

Blog Article

از زمان شروع درگیری‌های دو طرف حدود ۶۰ هزار نفر از ساکنان شهرها و روستاهای مرزی اسرائیل ناگزیر شده‌اند منطقه را ترک کنند و این باعث شده فشار افکار عمومی برای واکنش نظامی شدیدتر علیه حزب‌الله لبنان افزایش یابد.

او در دوران ریاست‌جمهوری خود هولوکاست، کشتار یهودیان به دست آلمان نازی، را «افسانه» خوانده بود و همچنین گفته بود اسرائیل باید از نقشه «حذف» شود.

آمریکا کشور عاشقان غذاست نه به خاطر قدمت آشپزی و پیشینه دیرینه مطبخ آمریکایی بلکه به این خاطر که تمام غذاهایی که در تمام کشورهای ذکر شده پخته و سرو می‌شوند در آمریکا یکجا پیدا می‌شوند.

*سولاکی که گوشت مزه‌دار شده با انواع چاشنی و ادویه و سبزیجات معطر و از جمله مشهورترین غذاهای خیابانی در یونان است.

آمریکا پیشتر به کشورهای اروپایی توصیه کرده بود که تمام دارایی‌های روسیه را مصادره کنند، اما اتحادیه اروپا با اشاره با خطرات چنین اقدامی برای یورو و عواقب قانونی گسترده آن، با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

انرژی‌های پاک، برای اولین‌بار بیش از ۳۰ درصد از برق جهان را تأمین کردند

به گزارش خبرگزاری رویترز درگیری‌های روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت یکی از شدیدترین موارد تبادل آتش بین دو طرف طی هشت ماه گذشته بوده است.

در این گزارش آمده که بیش از نیمی از افزایش جهانی ظرفیت انرژی خورشیدی و بادی در سال گذشته در کشور چین رخ داده است.

سانسور و انکار؛ سیاست صهیونیست‌ها در پوشش عملیات وعده صادق

ارتش اسرائیل گفت پس از حملات هوایی و توپخانه این کشور به اهدافی در ناحیه رامیه، انفجارهای ثانویه را رصد کرده است که نشان می‌دهد این نقاط انبارهای اسلحه و مهمات حزب الله لبنان بودند.

تا زمانی که غذایی به نام کوبیده وجود داره اینا حکم کوفتو دارن

لوید دگت، check here دیگر نماینده مجلس آمریکا، نیز روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت با انتشار پیامی در شبکه ایکس گفته بود توماج صالحی، خواننده رپ مخالف ایرانی که از حکومت ایران انتقاد می‌کرد و در ترانه‌ها و پیام‌هایش در شبکه‌های اجتماعی علیه حکومت صحبت می‌کرد، به اعدام محکوم شد.

*کائو رو: گوشت گاو یا گوسفند که روی سیخ چوبی و روی زغال کباب می‌شود.

درست است که ماهی و سوشی و برنج جزو جدایی ناپذیر فرهنگ غذایی ژاپن هستند اما این تمام داستان این مطبخ آشپزی قدیمی نیست.

Report this page